VÕTA ENDA ISIKLIK ALLAHINDLUSKOOD

PRIVAATSUSPOLIITIKA

 

Snob.ee veebipood ja selle haldaja SNOB Baltics OÜ kaitseb alati oma klientide isikuandmeid ning ei edasta neid ega muud kliendi poolt antud informatsiooni kolmandatele osapooltele peale logistikapartneri, v.a. minimaalses mahus logistikapartnerile tellimuse täitmiseks ja juhul, kui teabe edastamine on nõutud, kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.


ISIKLIKU INFO KOGUMINE JA JAGAMINE

Snob.ee veebipoodi haldav SNOB Baltics OÜ kogub tellimuse täitmiseks ning hilisema sujuvama kliendisuhtluse tarbeks ning paremate pakkumiste koostamiseks kliendi kontaktandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail) ja ostuajalugu.

Ühedki kliendisuhtluse ja/või ostuprotsessis kogutud andmed ei kuulu avalikustamisele kolmandatele osapooltele, välja arvatud minimaalses võimalikus mahus tellimust täitvale logistikapartnerile ja makseteenuse osutajale. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

SNOB Baltics OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Makseid vahendab Maksekeskus AS. SNOB Baltics OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-le.

SNOB Baltics OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, SNOB Baltics OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Klientide pangaandmeid Snob.ee ja SNOB Baltics OÜ ei kogu ega protsessi, kuna Snob.ee keskkond kasutab maksete kogumiseks Maksekeskus AS turvalist pangalinkidega makselahendust, mis garanteerib kliendi fiskaalandmete konfidentsiaalsuse.


SNOB.EE TEATED

Snob.ee teateid (sh. eripakkumised) saavad ainult uudiskirjaga liitunud, olles sellega liitunud kas läbi SNOB Baltics OÜ püsikliendiprogrammi või elektrooniliste kanalite. Kui teadete saaja ei ole enam teadete saamisest huvitatud, saab ta sellest igal ajal loobuda, vajutades e-kirjas tekstilinki “Soovin uudiskirjast loobuda”.

Snob.ee saadab vaid relevantseid teateid, millest saaja saab eeldatavalt kasu. Snob.ee ei müü, rendi ega võimalda mingil muul moel uudiskirjaga liitunute kontaktandmeid (e-mail, telefoninumber) kasutada kolmandatel osapooltel.


MUUDE ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Snob.ee kogub ja analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jne. kohta. See statistika võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole aga taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.

Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.

Snob.ee teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

 

Must Reede -20% koodiga: MUSTREEDE20
Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist