VÕTA ENDA ISIKLIK ALLAHINDLUSKOOD

TRANSPORT JA TAGASTAMINE

 

Kauba kohaletoimetamine

Telllimust esitades saad valida, kas soovid tellitud kauba kätte saada endale sobivast Itella SmartPOST pakiautomaadist, Omniva pakiautomaadist või tuled ise tellimusele järele valitud SNOB kauplusesse.

Oma kauba saad kätte kiiresti – komplekteerime Sinu tellimuse nii kiiresti kui võimalik, üldjuhul veel samal päeval, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.


Tellimine Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaati

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Pakiautomaadis hoitakse Sinu pakki 7 päeva.

Kauba pakiautomaati tellimine on hetkel meie klientidele tasuta. 


Tellimine SNOB kauplusesse

Kui valid tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise viisiks ise järeletulemise mõnda SNOB Baltics OÜ opereeritavasse kauplusesse, jõuab Sinu tellimus kauplusesse 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse kinnituse saamist.

Kauba saabumisest Sinu poolt valitud kauplusesse teavitame Sind samal e-posti aadressil, mille tellimust vormistades sisestasid.

Kauba tellimine mõnda S’NOB kauplusesse on tasuta.


Mittesobiva toote vahetamine või tagastamine 

Kui soovite tellitud toote vahetada mõne teise suurus või teise toote vastu või lihtsalt tagastada, siis palun andke sellest teada emailil: info@snob.ee. Emailis palun mainige ära oma tellimuse nr, milliseid tooteid soovite vahetada või tagastada ja kuidas soovite tagastada. Tagastatavad tooted saate tagastada kas meie kauplustesse Tallinnas või kasutades sama pakiautomaadi teenust, mida kasutasite paki kättesaamiseks. Toote vahetuse korral saadame Teile uue toote kohe peale tagastuse kätte saamist.   

Smartpostiga toodete tagastamisel tuleks toimida järgmiselt:

  • Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
    Sinisesse automaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.
  • Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonna saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.
Omnivaga toodete tagastamisel tuleks toimida järgmiselt:
  • Kui pakk saabus Omniva pakiautomaati, siis leiate paki saabumise sõnumist ka tagastuskoodi, mille abil saate mittesobivad tooted tagastada Teile sobivasse Omniva pakiautomaati 14 päeva jooksul.
Must Reede -20% koodiga: MUSTREEDE20
Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist