TRANSPORT JA TARNEAJAD

 

Kauba kohaletoimetamine

Telllimust esitades saad valida, kas soovid tellitud kauba kätte saada endale sobivast Itella SmartPOST pakiautomaadist või tuled ise tellimusele järele valitud SNOB kauplusesse Kristiine Keskuses või Foorum Keskuses.

Oma kauba saad kätte kiiresti – komplekteerime Sinu tellimuse nii kiiresti kui võimalik, üldjuhul veel samal päeval, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Itella SmartPOST pakiautomaadis hoitakse Sinu pakki 7 päeva.

PS! Palun säilita SMS teade või Toote triipkood kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel või ümbervahetamisel saad kasutada samas SMS-is olnud tagastuskoodi või pakil olnud triipkoodi.

Tellimine SNOB kauplusesse

Kui valid tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise viisiks ise järeletulemise mõnda SNOB Baltics OÜ opereeritavasse kauplusesse, jõuab Sinu tellimus kauplusesse 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse kinnituse saamist.

Kauba saabumisest Sinu poolt valitud kauplusesse teavitame Sind ise samal e-posti aadressil, mille tellimust vormistades sisestasid.

 

Uuendamine...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.