VÕTA ENDA ISIKLIK ALLAHINDLUSKOOD

TRANSPORT JA TAGASTAMINE

 

Kauba kohaletoimetamine

Telllimust esitades saad valida, kas soovid tellitud kauba kätte saada endale sobivast Itella SmartPOST pakiautomaadist või tuled ise tellimusele järele valitud SNOB kauplusesse Kristiine Keskuses või Foorum Keskuses.

Oma kauba saad kätte kiiresti – komplekteerime Sinu tellimuse nii kiiresti kui võimalik, üldjuhul veel samal päeval, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.


Tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Itella SmartPOST pakiautomaadis hoitakse Sinu pakki 7 päeva.

Kauba SmartPOSTi pakiautomaati tellimisel Eesti siseselt lisandub transpordi kulu 2,5€ kuni 79,99€ väärtuses ostu korral. Üle 80€ väärtuses ostu korral on saatmine kliendi jaoks tasuta. 


Tellimine SNOB kauplusesse

Kui valid tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise viisiks ise järeletulemise mõnda SNOB Baltics OÜ opereeritavasse kauplusesse, jõuab Sinu tellimus kauplusesse 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse kinnituse saamist.

Kauba saabumisest Sinu poolt valitud kauplusesse teavitame Sind samal e-posti aadressil, mille tellimust vormistades sisestasid.

Kauba tellimine mõnda S’NOB kauplusesse on tasuta.


Mittesobiva toote vahetamine või tagastamine 

Kui soovite tellitud toote vahetada mõne teise suurus või teise toote vastu või lihtsalt tagastada, siis palun andke sellest teada emailil: info@snob.ee. Emailis palun mainige ära oma tellimuse nr ja milliseid tooteid soovite vahetada või tagastada. Tagastatavad tooted saate tagastada kas meie kauplustesse Tallinnas Foorumi ja Kristiine keskustes või Smartpostiga, kasutades sama uksekoodi, millega kauba kätte saite. Toote vahetuse korral saadame Teile uue toote kohe peale tagastuse kätte saamist.   

MUST REEDE 27.-29.11. -20% LISANDUB KÕIGELE OSTUKORVIS

Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist